Uwaga! W związku z zamknięciem serwisu MegaVideo niektóre bajki nie działają. Strona jest nieaktualna! Zapraszamy na nową stronę

www.dladziecibajki.pl

Baranek Shaun - bajka online do oglądania za darmo

Baranek Shaun - bajka opowiada różne perypetie baranka Shaun oraz innych owiec. Baranek Shaun ze względu na swój indywidualizm, pomysłowość oraz ponadprzeciętną odwagę jest inicjatorem większości wydarzeń mających miejsce na farmie. Jego oddanie dla sprawy oraz niezwykły upór sprawiają, iż ciągle popada on w tarapaty, z których wychodzi jednak bez szwanku dzięki swojej pomysłowości. Aby oglądać online bajkę Baranek Shaun wybierz sezon poniżej.

Sezon 1 Sezon 2 Sezon 3
Baranek Shaun Baranek Shaun Baranek Shaun

Czy wiesz, że?

Dzieciństwo bez bajek to jak ogród bez kwiatów, Sejm bez głupków czy drogi bez dziur. To po prostu nie ma prawa się udać. I faktycznie - każdy wspomina miło Króla Lwa czy Smerfy, a co bardziej zdeterminowani w dalszym ciągu - mimo zapewne już dwudziestu, trzydziestu, a nawet więcej lat na karku - z chęcią do nich wracają. Dzisiejsze telewizja nie spełnia jednak oczekiwań, dlatego liczyć trzeba na bajki dla dzieci w Internecie - tych, na całe szczęście, póki co nie brakuje.