Uwaga! W związku z zamknięciem serwisu MegaVideo niektóre bajki nie działają. Strona jest nieaktualna! Zapraszamy na nową stronę

www.dladziecibajki.pl

Popeye - bajka online do oglądania za darmo

Popeye - bajka opowiada przygody nieustraszonego marynarza o nazwie Popeye. Popeye ma bardzo dobrą naturę, ale jednocześnie lubi bijatyki i bójki. Po zjedzeniu szpinaku, który bardzo uwielbia nabiera ogromnej siły i odwagi. Papeye kocha się w Olive, ale w niemal każdym odcinku musi o nią walczyć z silnym piratem Bluto. Poniżej znajdują się odcinki do oglądania online za darmo bajki Popeye.

Czy wiesz, że?

Samych zainteresowanych najrzadziej się dzisiaj pyta o zdanie - rząd zupełnie nie liczy się z opiniami internautów w sprawie ACTA, a zarząd telewizji w... poważaniu ma opinie dzieci na temat bajek. Te ostatnie są przez dzisiejszą TVP - by użyć modnego sformułowania - dyskryminowane. Nic zatem dziwnego, że najmłodsi, młodzi i nieco-mniej-młodzi z wielką chęcią sięgają po bajki w Internecie - te dostępne są za darmo, bez większych problemów i o dowolnie wybranej porze. A co najważniejsze, nikt nie przerywa ich reklamami.