Uwaga! W związku z zamknięciem serwisu MegaVideo niektóre bajki nie działają. Strona jest nieaktualna! Zapraszamy na nową stronę

www.dladziecibajki.pl

Zwariowane Melodie (Looney Tunes, Merrie Melodies) - bajka online do oglądania za darmo

Zwariowane Melodie (Looney Tunes, Merrie Melodies) - bajka animowana, która przedstawia serię krótkich filmów. Epizody opowiadają o przygodach bohaterów Zwariowanych Melodii, takich jak: Królik Bugs, Kaczor Daffy, Kot Sylwester, Ptaszek Tweety, myśliwy Elmer, Diabeł Tasmański Taza, Kojot i Struś Pędziwiatr, Pirat Sam, Babcia i innych postaci. Poniżej znajdują się odcinki do oglądania online za darmo bajki Zwariowane Melodie.

Czy wiesz, że?

Bajka na dobranoc to obowiązek - może być opowiedziana przez dziadka, czytana przez mamę albo obejrzana w telewizji. Dwóm pierwszym opcjom nic nie zagraża, trzecia stanęła niedawno pod wielkim znakiem zapytania. Zarząd TVP zastanawiał się bowiem poważnie nad likwidacją Wieczorynki, co miało być wynikiem sukcesywnie malejącej oglądalności "bajki o 19". Szkoda tylko, że nikt nie zastanowił się nad przyczyną - być może zamiast usuwać bajki dla dzieci z ramówki można by postarać się uczynić je ciekawszymi? To z pewnością zwiększyłoby ich oglądalność.